Beautiful Gong Shim (2016)

Bu yılın dizilerini birer birer izliyorum. Bazen adını çok duyduklarımı, bazen de izleyen arkadaşlarımdan aldığım önerilerle başlıyorum. Beautiful Gong Shim 'i kendim seçtim. Zamanında çok övülen, izleyenlerin sık sık capslerini paylaştığı bir dizi olduğu için. 


Bu yazı Nam  Koong Min fangirling yazısına dönmez umarım ama onu görmek istediğim rol buydu. Tamam psikopat roller yakışıyor ama aşık olmak da mı bu kadar yakışır yahu. One Fine Day 'den beni destekçisidim kendisinin <3
Ayrıca nasıl bir gene sahipse hiç 1978 yılında doğmuş biri gibi görünmüyor.
                           


Eğer izlemediyseniz esas kız Gong Shim'in afişteki güzelliğine aldanıp dizide karşınıza bu şekilde çıkacağını düşünmeyin, hayal kırıklığına uğrarsınız. Ben ve diziyi birlikte izlediğim arkadaşım; 20 bölüm boyu saçındaki peruğu çıkarsın diye gözünün içine baktık. Son bölümlerde artık kanıksadık tuhaf gelmemeye başladı :) Yalnız dikkat edin. Bu karakterin aşkına sahip çıkışı sizi gaza getirebilir ^^  İlk defa izlememe ve de en sevdiğim oyuncunun yanında olmasına rağmen çok gıcık olmadım kıza.
Ben hatırlamıyorum. Bu kızdan daha gıcık, pislik bir kız kardeş gördük mü biz?! Sonlara doğru biraz kendini toparlasa da Allah böyle kardeş vermesin kimseye :)Kore dizilerinde artık 2. adamlar daha mı ılımlı, daha mı masum? Yoksa benim bu aralar izlediklerim mi peş peşe denk geldi. Seok Joon Soo 'da çok tatlı sevilesi, minnoş bir karakterdi. Züppe olmayan chebol olarak gönlümüze taht kurduğunu inkar edemeyizBazı şeyler aklıma çok fena kazınıyor. Tıpkı Sensory Couple ve bu  dizide kullanılan şu tablo gibi. Hiç bir anlamı yok belki ama çok takıldım izlerken buna. Bilin istedim^^
nam koong minnam koong min

Bazı gereksiz sahneleri olsa da çokça güldüğüm bir diziydi. Benim gibi Nam Koong Min seviyorsanız kaçırmayın izleyin. Özellikle onun sahneleri en güzel en eğlenceli sahnelerdi.

Sevgiler...

6 yorum:

 1. Andante andante andanteeeee 🎵
  Nam gong minin o kadar yaşlı olduğuna hala inanamıyorum. Dogumuyla ilgili entrika falan olmasın 😅

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayy kimletamam gelmiş 😄
   Yazıyı yazarken benim de aklımda bu şarkı vardı 😁
   Yahu olur mu olur. hiç 38 gibi durmuyor 😍

   Sil
 2. Bende yeni başladım izlemeye :) Çoook tatlı bir dizi ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 20 bölüm nasıl bitecek demiştim ama su gibi izledim yahu :) Eğlenceli, romantik sevimli <3

   Sil
 3. Bu dizi tek izlemeyen ben kaldım herhalde, herkes yorumunu yazıyor :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Herkes beğeniyorsa izleyin bence 😄

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Tasarım:Sawako Kuronuma