Gap Dong (2014)


Trailerları dönmeye başladığından beri bekliyordum Gap Dong'u.
Kadroya bakar mısınız?!  Nasıl beklenmesin. Lee Joon, Yoon Sang Hyun (Nam-ı diğer Oska Oppa ), Song Dong Il.


20 yıl önce zaman aşımından kapanmak üzere olan dava tekrar gün yüzüne çıkıyor ve seri cinayetler tekrar işleniyor. Özel olarak da davayla bağı olan Ha Mu Yeom, Gap Dong'un kim olduğunu bulmak için seferber oluyor. Kısaca konusu böyle.Diziyi izlememdeki asıl neden Lee Joon inkar etmeyeceğim. Psikopat role çok yakışmış. İstediğim gibi bir aşk ilişkisi olsaydı dizi tadından yenmeyecekti.Bu ikisinin sahnelerini sevdim. Couple olsunlar diye gözlerinin içine baktım. Ben de tıpkı Ma Ji Wool gibi Ryu Tae Oh 'ya inandım sonuna kadar, iyi bir insan olabilir değişebilir diye. Haklı çıktım mı çıkmadım mı söylemek istemiyorum spoiler olmasın :)Song Dong Il 'i agresif, kötü bir rolde görmek hoşuma gitti. Onu komediyle bağdaştırmıştım ki bu rolle görmek iyi geldi. Yine de komediye daha çok yakışıyor bana kalırsa.Bu kadını Kim Min Jung 'u pek sevemedim ben.
 Sürekli beni rahatsız eden bir şey vardı. Ayrıca özellikle ellerinin rengi çok tuhaftı ne zaman ellere odaklansalar bu garip manzara ortaya çıkıyordu.Dizinin konusu bence iyiydi ama dizide doğru gitmeyen bir şeyler vardı. Oyuncular iyi dedin, konusu güzel dedin e daha ne istiyorsun diyeceksiniz ama izleyen anlar arkadaşlar. Bir bölümün bir saat olduğuna inanamıyorsunuz çünkü bölümler hiç akıcı değildi. Neden böyle olduğunu anlamadım. Açıklamak isteyen beri gelsin.
İzlemenizi önerir miyim, önermem sanırım bana vakit kaybı gibi geldi. Joon için izlerim diyorsanız kolay gelsin diyeyim. :)

Sevgiler...

2 yorum:

  1. Ben bu diziyi genel olarak beğendim yalnız Maria Oh'a ben de sinir oldum!Bir de son kısmında -spoiler vermek gibi olmasın- psikopatımızın başına gelenleri anlamsız buldum!Senaristin kafasını dağlara taşlara vurmak istedim!Psikopat daha ön planda olmalıydı!İlk 8.bölümden sonra sıktı ama yine de sevmiştim, sonunu görene kadar :(

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Konu itibariyle ben de beğendim ama çok yavaş gitti neden olduğunu anlamadım dedim ya o yüzden çok sıkıldım. Azmettim bitirdim :D Kast ettiğin sevdiğimiz kişiyse aynen hislerimiz ortak arkadaşım :D yok diğeriyse senariste yine de az kaldı yaptıkları

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Tasarım:Sawako Kuronuma