Uncontrollably Fond (2016)


Ne kadar da romantik bir isim bu böyle <3 
Aylardır bekliyorum bu diziyi ah bir saniye aylar mı dedim hemen hemen bir senedir demem gerekiyordu çünkü geçen yıl bu zamanlarda Kim Woo Bin 'in bir diziyle ekranlara döneceğini bildiren bir haber almıştık. Biz sevenlerinin çok mutlu olduğu bu haber biraz kursağımızda kaldı açıkçası. Baksanıza bir dizi için bir seneden fazla beklemiş olacağız.
Yazıyı okumadan önce tanıtım videolarını izlemeye ne dersiniz ^^

 

Neden video resmi hep Suzy >.<

Çekimleri Kasım ayında başlayıp Nisan ayında bitmiş. Aslında daha önce yayınlanacaktı ama neden bilmiyorum yayın tarihini temmuza aldılar. (Sanırım benim ders çalıştığım dönemde yayınlansın istemediler ^^ )

Tanıtım videolarına izlediğinizde size de aynısı oldu mu bilmiyorum ama Temmuzda başlayıp yaz dizisi gibi olması benim hoşuma gitmedi. Şöyle sonbahar gibi yayınlansa daha güzel olurmuş. Haksız mıyım? Ama temmuzda yayına başlaması demek bir nevi sonbahar aylarına sarkmasına vesile olacak. Ertelenmesi bu açıdan iyi oldu. ^^
Bugün Polyanna mıyım ne? :)

Netizen de yapılan yorumlar dizinin ilgi göreceğini haber veriyor gibi. Umarım çok büyük beklentiler içine girip ilk bölümlerden sonra topa tutmazlar diziyi. Bae Suzy Team - Turkey Facebook grubu Netizen yorumlarını paylaşmış bakmak isterseniz TIK.

Woo Bin televizyon ekranlarına uzun bir ara verdi The Heirs 'ten beri bir dizide oynamadı. Bu biz sevenlerini üzse de aslında çektiği filmlerle hiçbir yere gitmediğinin de altını çizer gibiydi aslında.

Suzy için de durum farklı değil en son 2013 yılında çektiği Gu Family Book 'tan sonra kendisini ekranlarda My Love From the Star dizisinde konuk oyuncu olarak görmemiz dışında dizisi yok. (Şarkıcılık kariyerinden bi haberim evet )


Bu iki suskun oyuncunun dönüşlerinin muhteşem olmasını diliyorum. ^^

Bonus :)

Sevgiler...

6 yorum:

 1. Ben de bu sıralar Another Miss Oh muydu öyle bir şey, ona başlamayı düşünüyorum. Kore dizilerine pek alışamadım. İyi bir seçim mi sence? Blogunu takibe aldım bu arada. Bak bana da gel tamam mı, özlerim ❤

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kusura bakma şehir dışındaydım internet de sınırlı olduğu için bloguma pek bakamadım ama evet bence güzel bir seçim. Hatta şu aralar onu izliyorum. Ara ara durağanlaşıyor ama toparlıyor sonra :)
   Ama alışamadıysan daha sıkı takip edebileceğin eğlenceli konuları olan bir sürü dizi önerebilirim ^^
   Takibin için teşekkürler mutlaka ben de sana uğrayacağım. Sevgiler... :)

   Sil
 2. İkiside sevdiğim oyuncular bende bugün başlayacağım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya ben nasıl fangirl üm :(
   Diziye başladım ama devam edemiyorum acıklı diye. İnşallah sen sevmişsindir.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Tasarım:Sawako Kuronuma