Queen of Ring (2017)

Mini dizileri seviyorum. Hele ki böyle fantastik ve romantik karışımı oldu mu tadından yenmiyor. 
Üstüne üstlük çok sevdiğim bir oyuncu da yer alıyorsa içinde muazzam bir hale geliyor.


Bu mini drama serisi 3 parçadan oluşan Three Colors Fantasy Series diye geçiyor.
1- White The Universe's Star 
2- Green Romance Full of Life
3- Gold Queen of Ring 
Ben diğerlerini izlemedim ama vakit bulduğum an onları da izlemek istiyorum... Ancak...
 Queen of Ring e bayıldım :)


Kim Seul Gi 'nin her oynadığı diziye ait olan yazımda söylediğim gibi... Senaristler, yapımcılar, cast ajanları bu kızı çok gözden kaçırıyorlar. Başrol oynayan bilmem kaç kızdan çok daha güzel bir yüze ve oyunculuğa sahip.  İsyanlardayım evet ama gerçekten hak ediyorlar.  
Benim de boyum kısa diye demiyorum ama böyle kısa boylu kızları da başrollerde sık sık görmeye başladık artık. Kısa boylu bir kız olarak bu beni fazlasıyla mesut ediyor <3
Gerek cameo gerek mini drama başrolü olsun çok güzel değerlendiriyor bence fırsatları. Cameo olarak yer aldığı diziler bile izlenilirliği yüksek diziler oluyor. 


Dizinin çekimleri başladığı sırada öğrenmiştim. Ahn Hyo Seop yari Queen of Ring 'deki erkek başrol daha önce Kim Seul Gi 'nin oynadığı Splah Splash Love ' da ikinci erkekmiş. Başrole yakışmış ama başka yerlerde de oynayabilir izin veriyorum :P
Lee Tae Sun 'u ise Entertainer 'dan hatırlıyorum. Bu dizide bir ihtimal başrol kızı kapar mı diye düşünmedim değil. Olsa ters köşe olurdu :) Ama mini drama sonuçta sonu başından belli. Mini dramamız zaten 6 bölüm ve her bölüm 30-45 dk arası değişiyor. Yani boş olduğunuz bir akşam arka arkaya Queen of Ring maratonu yapıp kendinizi çok mutlu edebilirsiniz. 
Başta da dediğim gibi romantik komedi ve fantastik ögeler içerdiği için epey eğlenceli ve tatmin edici bir mini dramaydı. Kesinlikle tavsiye ederim izleyin. 


Sevgiler...

2 yorum:

 1. hahaha ben de dün bunu yazdım, hafta sonu yayınlicaktım. çok sevimliydi dimi?
  eline sağlık^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şaşırttı mı elbette ki hayır. Yine birbirimizden haberimiz yokken aynı şeyleri yaptık :D :D :D
   Senin de ellerine sağlık gelip okuyacağım. <3

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Tasarım:Sawako Kuronuma